Novinky

Certifikát BEZ GMO 2024 – Lacnea Agri

11. 1. 2023

Certifikát BEZ GMO pro rok 2024 naleznete v záložce Certifikáty – BEZ GMO Certifikát, odkud si ho můžete v případě potřeby vytisknout. V průběhu roku bude aktualizován.Novinka v sortimentu Lacnea Agri

11. 1. 2023

BronchoVest Direct – zmírňuje respirační příznaky

Používá se při zvýšených respiračních problémech telat nebo i proti tepelnému stresu. Díky svému účinnému přírodnímu složení ulevuje plicím a zvyšuje i účinnost aplikovaných léčiv. Obsahuje oleje z eukalyptu, máty a mentolu. Bližší informace naleznete v produktovém listu v záložce Produkty pro skot/doplňky pro telata/imunita telete/BronchoVest DirectPF 2024

8. 1. 2024

Do nového roku 2024 přejeme všem, aby ten rok byl lepší, než ten minulý. Bude to těžký rok a doufám, že se zemědělství vypořádá se svými vnitřními nepřáteli a začne se mu opět dařit v „boji“ s nástrahami globální ekonomiky. Hlavně přeji hodně zdraví, pevné nervy a chuť něco budovat a měnit.

Děkujeme vám za spolupráci a projevenou důvěru.

Team Lacnea AgriANIMAL TECH 22.-26.4. 2023 Brno

21. 3. 2023

Mezinárodní veletrh pro živočišnou výrobu

Dovolujeme si Vás co nejsrdečněji pozvat na veletrh do Brna k našemu výstavnímu stánku Lacnea Agri. Najdete nás v pavilonu P, stánek 056.

Pro registraci zlevněné vstupenky uplatněte kód: 2AR5CHV446 na stránkách www.animaltech.cz

Těšíme se na Vaši návštěvu.
Team Lacnea AgriNovinka v sortimentu Lacnea Agri

21. 3. 2023

Elektrolyt Prolyt Extra Pack – elektrolyt nové generace

Do sortimentu dietetických doplňků pro telata jsme nyní začlenili nový elektrolyt Prolyt Extra Pack, který je určen k použití do mléka nebo mléčných náhražek a neovlivňuje jeho srážení. Obsahuje organický zinek a betain a má vysokou rehydratační schopnost. Podrobné informace najdete v záložce Produkty pro skot.PF 2023

19. 12. 2022

Přejeme Vám do roku 2023, aby byl tento rok v první řadě bez válek. Dnes, když je každý silný bojovník jen za klávesnicí mobilu nebo počítače, si ani neumíme představit, co zažívají vojáci a civilisté každý den na frontě. Doufáme, že všechny konflikty brzy skončí a přestaneme se zbytečně zabíjet. A to je naše velké přání. Také aby byl rok relativně klidný, bez nějakých významných propadů cen zemědělské produkce a eskalací energií. Hlavně, aby se zemědělcům a výrobcům potravin dařilo v produkci a zajistili nám všem jídlo a sobě prostředky pro obnovu a další rozvoj výroby. Určitě i příliv pracovních sil nejen do zemědělství by se určitě hodil. Tak ať se Vám splní každé dobré přání a buďte hlavně šťastní a zdraví!

Děkujeme Vám za spolupráci.

Team Lacnea AgriCertifikát BEZ GMO

30. 11. 2022

Vážení obchodní partneři,

na začátku listopadu tohoto roku jsme úspěšně dokončili certifikaci BEZ GMO a posunuli jsme tak naši práci zase o kus dále. A po certifikaci GMP+FSA máme také certifikát BEZ GMO. Možná se to může zdát v dnešní době relativně zbytečné, když od toho některé mlékárny upouštějí. Nicméně jsou zde významné mlékárny, které systém BEZ GMO stále potřebují, aby mohli své produkty umísťovat na německém trhu. Tímto máme a musíme mít v sortimentu už jen krmiva a krmné suroviny, které neobsahují Geneticky Modifikované Organismy (GMO). A tak poskytujeme našim odběratelům jistotu, že nebudou mít s našimi krmivy problémy při kontrolách přítomnosti GMO mlékárnami.

Certifikát BEZ GMO najdete na našich webových stránkách v záložce Certifikáty.PF 2022

21. 12. 2021

Tento rok byl pro nás všechny velmi složitý v osobním i profesionálním životě. A zatím to vypadá, že nás nic a nikdo nebude šetřit ani v příštím roce. Nezbývá než doufat, že se toto iracionální období brzy změní. Doufat, že ukončí bruselská vláda sebedestrukční proces celé unie a pochopí to, co víme všichni, že zemědělství a výroba potravin je to nejdůležitější pro celý národ.

Přejeme Vám krásné Vánoce a šťastný nový rok plný optimismu a pozitivních zpráv. Ať se Vám daří ve všech směrech a ať máte pevné zdraví a dost sil v roce 2022.

Děkujeme Vám za dobrou spolupráci.

Team Lacnea AgriGMO Free prohlášení 2021

7. 1. 2021

Vážení obchodní partneři,

certifikát GMO Free pro rok 2021 naleznete v záložce Certifikáty ve složce GMO Free prohlášení.

Team Lacnea AgriPF 2021

13. 12. 2020

Letos máme pro všechny do roku 2021 jednoduché přání. Ať se vrátí normální doba. Ať se vypořádáme jednou pro vždy s Covidem a můžeme žít bez stresu z toho, kdo se z mých blízkých nakazí, kdo mě nepřijde do práce a co zase zítra bude nebo nebude platit. Také všem přejeme více dobré nálady a pozitivního myšlení a ať se už můžeme potkávat se svými rodinami a přáteli tak jako dříve.

Užijte si Vánoce, pak i virtuálního Silvestra a do roku 2021 vstupte vesele a ve zdraví, s dobrou imunitou a vidinou reálné naděje.

Děkujeme Vám za spolupráci.

Team Lacnea AgriInformace k událostem souvisejícím s COVID-19.

27. 3. 2020

Vážený zákazníku,

rádi bychom Vás ubezpečili, že prodej krmiv, doplňků a jejich distribuce funguje stejně dobře jako před touto nešťastnou událostí s coronavirem. V tomto ohledu se na nás mohou všichni zákazníci spolehnout a doufáme, že to tak bude i nadále.

Naše firma se v současné době nachází v omezeném režimu, který vyplývá ze vzniklé situace a z nařízení vlády České republiky. To se u nás týká hlavně hygienických opatření a pohybu zaměstnanců. Přísná hygienická opatření jsme zavedli ještě před nařízením vlády, včetně nošení roušek, desinfekce rukou, jednorázových utěrek a ochranných rukavic. Dbáme na to, abychom chránili své zdraví a zdraví svých kolegů dopravců a v neposlední řadě i vás zákazníků.

Pohyb obchodního týmu u zákazníků byl dočasně omezen na minimum. Obchodní schůzky byly až do odvolání pozastaveny z jediného, nám všem známého důvodu. Odborné výživářské poradenství a konzultace jsou uskutečňovány na farmě jen na přání zákazníka. Drobné dodávky krmiv mohou být také realizovány našimi obchodníky.

Všichni naši zaměstnanci jsou Vám kdykoliv k dispozici, řeší veškeré objednávky a poskytují požadované informace telefonicky nebo e-mailem.

Objednávky zajišťujeme plynule a v dohodnutých termínech, tak jako vždy.

Musíme však upozornit, že jsme závislí na naších dodavatelích a dopravě. Zatím vše funguje jak má.

Pokud by došlo k nějakým problémům, budou zákazníci včas upozorněni i s nabídkou alternativního řešení.

Věříme, že tuto mimořádnou situaci společně zvládneme.

Děkujeme Vám za spolupráci.

Team Lacnea Agri, s.r.o.PF 2020

17. 12. 2019

Přejeme Vám pohodové vánoce a mnoho úspěchů v novém roce 2020. Ať Vám zdraví pevně slouží a smích Vás neopouští. Doufáme, že nový rok bude pro zemědělství příznivější a zbavíme se sucha, nízkých cen za obilí a vyrostou ceny faremního mléka, vajec a masa, nejen vepřového. Pro mléko by to mohl být rok dobrý, stále rostoucí cena sušeného mléka, vysoká poptávka a export mimo EU jsou velmi příznivé faktory pro vývoj ceny mléka. Tak budeme doufat.

Děkujeme Vám za spolupráci a ať se Vám dobře daří.

Přeje team Lacnea AgriLacnel 60 Babystart

18. 6. 2019

Lacnel 60 Babystart – v Brně na veletrhu uvedené nové mléko pro telata – jsme podrobili zatěžkávacímu testu a zkusili jsme ho krmit telatům již od druhého dne života. Vzhledem k jedinečnému složení Lacnelu 60 Babystart jsme už dopředu předpokládali, že přechod a následný odchov telat bude bez problému. A povedlo se. Telata po jednom dnu mleziva přecházejí druhý den na Lacnel 60 Babystart a bez problémů překonají i kritické období okolo 10. dne po narození.Naše novinka na veletrhu Animal Tech 2019

16. 5. 2019

Lacnel 60 Babystart - na veletrhu Animal Tech jsme představili novinku v sortimentu mléčných krmných směsí pro telata. Ojedinělý produkt svým složením co nejvíce ulehčuje přechod z mleziva na výživu pomocí mléčných směsí. Předností tohoto mléka je vysoký obsah sušeného mléka jako komponenty a to 60%. Dále pak surovina, která se v tomto segmentu krmiv vyskytuje ojediněle a to je – sušený jogurt. Vše je doplněno o imnunoglobuliny na vaječné bázi a společně s ostatními mléčnými surovinami jde o výjimečné krmivo bez obsahu rostlinných proteinů. A navíc za velmi dobrou cenu.
Další informace naleznete v záložce mléčné krmné směsi pro telata.Animal TECH 2019

25. 3. 2019

Vážení obchodní partneři,

rádi bychom Vás tímto pozvali na naši expozici na veletrhu Animal TECH, který se uskuteční v termínu 12.-15.5.2019 na brněnském výstavišti.

Najdete nás v pavilonu P, stánek 012, naproti prezentaci masného skotu.

Tento promo kód
Z34NJLX151 (hromadný kód)
Vám umožní online nákup vstupenky za zvýhodněnou cenu ve výši 60 Kč.

Postup pro nákup vstupenky:
- jděte na stránky www.animaltech.cz
- klikněte na banner "VSTUPENKY & REGISTRACE"
- vyberte veletrh Animal TECH (podle pozvánky), poté zadejte výše uvedený registrační kód
- vyplňte zobrazený formulář a zaplaťte online

Po provedené platbě Vám bude zaslána emailem vstupenka ve formátu PDF, kterou si vytiskněte. PDF se vstupenkou pak použijte na turniketech u vstupu na veletrh. Vstup na veletrh lze uplatnit i v případě PDF uloženého v mobilním zařízení.

V případě problémů s registrací pozvánky, volejte na Helpdesk tel.:+420 541152923
Telefonní linka je v provozu vždy Po - Pá, 9:00-15:00 h.

Na Vaši návštěvu se těší team Lacnea AgriRedutox Nano Farm

23. 3. 2019

Nová forma vyvazovače mykotoxinů Redutox Nano pro použití přímo na farmě do krmného vozu.
Redutox Nano Farm je vyvazovač mykotoxinů nové generace, který si nyní můžete dávkovat sami přímo do krmného vozu. Koncentrát je upraven pro faremní použití, takže dávkování je zcela legální a navíc ihned použitelné pro řešení potíží u skotu s následky působení mykotoxinů. Bližší informace viz. Redutox Nano.Energie pro dojnice

30. 1. 2019

V důsledku loňských nepříznivých podmínek pro objemová krmiva je čím dál vyšší poptávka po krmivech a krmných doplňcích s vyšším obsahem bílkovin a cukrů. Hlavně melasa a směsi melasy s glycerolem zajímají zemědělce více než kdy jindy. Tyto produkty dodáváme v 1000 litrových kontejnerech nebo je vozíme v cisternách a stáčíme na farmě do připravených nádob.

Cenovou nabídku Vám rádi zpracujeme.

Další produkty energie pro dojnice najdete na našich stránkách v záložce Produkty pro skot – Energie.Prohlášení GMO 2019

28. 1. 2019

GMO prohlášení pro naše produkty na rok 2019 naleznete v záložce Certifikáty ve složce GMO Free prohlášení.PF 2018

18. 12. 2018

Přejeme Vám do nového roku hlavně hodně zdraví a k tomu i důležité štěstí a lásku. Také Vám přejeme, aby byl rok 2019 milostivější k našim polím, loukám, lesům a zvířatům. Snad bude nový rok srážkově optimální, abychom nemuseli řešit co budeme pít my a naše zvířata a čím je budeme krmit. Zároveň bychom moc všem přáli, aby se srovnal problém nedostatku zaměstnanců nejenom v zemědělství.

Přejeme Vám hodně úspěchů a lepší rok než byl.
Děkujeme Vám za spolupráci.

Team Lacnea AgriNová mléčná směs pro telata – Lacnel 35 Dynamik

18. 12. 2018

Dle požadavku předních českých výživářů jsme vytvořili nové mléko pro telata Lacnel 35 Dynamik. Opět se jedná o krmnou směs bez obsahu rostlinných proteinů a tudíž tam nejsou žádné sóji, řepky ani pšeničné bílkovinné koncentráty ani škroby. Je to postaveno pouze na mléčné bílkovině z mléka a syrovátky. Ideální pro odchov jalovic i býků od 3 dne stáří. Bližší informace naleznete v záložce mléčné krmné směsi.Vítězství na Mistrovství České republiky v orbě

6. 11. 2018

Náš kolega Josef Hloucal vyhrál na 45. ročníku Mistrovství České republiky v orbě, které se konalo 5. a 6.10. v Kamenici nad Lipou. Josef zvítězil v kategorii klasický jednostranný dvou a tříradličný nesený pluh a konečně se mu povedlo. Po několika druhých a třetích místech v minulosti letos dosáhl na nejvyšší stupínek a vyhrál. Máme z toho všichni moc velkou radost a Josefovi přejeme, ať se mu stejně vede i na Mistrovství světa v příštím roce. Moc gratulujeme a máš naší plnou podporu. Fotky z akce a startovní listinu naleznete v Galerii. Bližší informace o mistrovství naleznete na webových stránkách Společnosti pro orbu v ČR.Volná vstupenka na Národní Holštýnský šampionát 2018

17. 9. 2018

Zveme Vás na akci Národní Holštýnský šampionát 2018 v termínu od 4. a 5. října na Výstavišti v Lysé nad Labem a těšíme se na Vaši návštěvu u nás.

Volná vstupenka ke stažení.Novinky v sortimentu:
vyvazovač mykotoxinů Redutox Nano a chráněná močovina Addiferm N

18. 6. 2018

Vyvazovač mykotoxinů Redutox Nano je nejmodernější produkt výživy zvířat v boji s plísněmi a jejich metabolity. Obsahuje modifikovanou lignocelulózu, hydrolyzované glukomannany, imunostimulanty, rostlinné extrakty pro ochranu a regeneraci jater, Se a Zn v nanoformě, které snadno pronikají až ke konkrétnímu místu působení v buňkách zvířat a mobilizují požadovanou/odpovídající imunitní odpověď organismu.

Chráněná močovina Addiferm N je výrobek poslední generace chráněné močoviny a dextrózy. Díky inovativnímu způsobu obdukce je zajištěno pomalé rozpouštění močoviny v bachoru. Tak se může močovina postupně uvolňovat a díky bakteriím je přeměňována skrze amoniak na mikrobiální protein.PF 2018

13. 12. 2017

Přejeme Vám pevné zdraví, mnoho štěstí a rodinné pohody. Ať se Vám v nastávajícím roce splní všechna pracovní i osobní předsevzetí tak, abyste za rok mohli říci, že rok 2018 byl pro Vás i Vaše nejbližší šťastný a úspěšný. Zároveň přejeme celému zemědělství, aby byl nový rok milosrdný a bez přírodních a ekonomických katastrof.

Děkujeme Vám za spolupráci v uplynulém roce.
Team Lacnea AgriNový produkt Lacnel 50 NePalm

13. 12. 2017

Vytvořili jsme nové mléko pro telata Lacnel 50 NePalm, které neobsahuje již palmový tuk. Místo něho byl použit upravený slunečnicový a kokosový tuk. Snad tím alespoň trochu pomůžeme ekologii. Více informací o produktu naleznete v záložce Mléčné krmné směsi pro telata.Nová prodejna krmiv

20. 7. 2017

18. 7. 2017 jsme otevřeli prodejnu krmiv a hospodářských potřeb. Prodejna je v provozu Po-Pá od 7.00 do 17.00 hod. na naší adrese Zábědov 113, Nový Bydžov na výpadovce na Chlumec nad Cidlinou
Sortiment krmiv pro králíky, drůbež, ovce, skot, prasata, koně, kočky, psy, holuby a nejen to. Nabízíme také obiloviny, luskoviny, olejniny – pšenice, ječmen, kukuřice, oves, oves nahý, proso, peluška, hrách, slunečnici, extrudovaný len a ostropestřec a další. U nás nakoupíte nezbytné potřeby pro drobnochovy i velkochovy, krmítka, pytle 25 a 50 kg a stínovky.
Granule pro králíky a různé kategorie drůbeže stále skladem.

Těšíme se na Vaši návštěvu u nás.Pozvánka Brno 2017 – Národní výstava hospodářských zvířat + Animal TECH

27. 3. 2017

Dne 11.-14. 5. 2017 se koná na výstavišti v Brně Národní výstava hospodářských zvířat a Animal TECH. Rádi bychom Vás na tuto výstavu pozvali a budeme potěšení, když nás navštívíte u našeho stánku č. 002 v pavilonu P. Těšíme se na Vás.Export mléčných produktů z ČR

27. 3. 2017

Lacnea a.s. v roce 2016 vyvezla z ČR mléčné produkty a mléko za necelou 1 miliardu Kč. Většinu exportu tvořilo sušené mléko, syrovátka, sýry, smetana, máslo a tekuté mléko. Cílové destinace byly Německo, státy jihovýchodní Asie, arabská část světa, Kolumbie, Maďarsko, Rumunsko, Francie a další.Mléčné krmné směsi Lacnel

27. 3. 2017

U mléčných směsí pro telata Lacnel nepoužíváme už několik let sójoproteinové koncentráty, které se vyznačovaly vysokým sedimentem a byly nositelem antinutričních látek. Snadno tak mohly telatům způsobovat trávící problémy. Místo toho jsme v recepturách navýšili podíl mléčných surovin a u levnějších směsí jsme sójovou bílkovinu nahradili pšeničným bílkovinným koncentrátem. Ten je velmi koncentrovaný na protein a obsahuje ho skoro 90 %. Tudíž se ho může zařadit do receptur malé množství a navíc nemá ty negativní vlastnosti jako sója. U vyšší řady mléčných směsí už neřešíme rostlinné proteiny, ty jsou nahrazeny především surovinami jako je sušené odtučněné mléko, delaktózovaná syrovátka s vysokým obsahem mléčného proteinu, mléčný albumin. Mléčné krmné směsi pro telata Lacnel využívají mléčné suroviny produkované v tuzemsku.PF 2017

20. 12. 2016

Přejeme všem pevné zdraví, štěstí, hodně sil a statečnosti k udržení zemědělství v ČR. Věříme, že se Vám v roce 2017 bude dařit lépe a ceny mléka, obilí a ostatních komodit porostou.

Děkujeme za spolupráci.
Team Lacnea AgriCertifikát GMP+

20. 12. 2016

Již druhým rokem splňujeme požadavky na bezpečnost krmiv dané systémem GMP+. Procesní certifikát naleznete ve složce Certifikáty.Prohlášení GMO Free

06. 6. 2016

Naše mléčné náhražky pro telata neobsahují GMO suroviny. Dokonce neobsahují ani sójové koncentráty, které bývají často geneticky upravené.

Prohlášení GMO. Společnost Lacnea Agri s.r.o. Nový Bydžov, IČ28768736 prohlašuje, že výrobky obsahující suroviny GMO označuje v souladu s Nařízením EP a Rady (ES) č. 1829/2003 ze dne 22. 9. 2003 o geneticky modifikovaných potravinách a krmivech a Nařízení EP a Rady (ES) č. 1830/2003 ze dne 22. 9. 2013 o sledovanosti a označování geneticky modifikovaných organismů a o sledovanosti potravin a krmiv vyrobených z geneticky modifikovaných organismů a o změně směrnice 2001/18/ES. Krmivo s obsahem GMO surovin je označeno na etiketě. U příslušné suroviny je informace „Obsahuje geneticky modifikovanou sóju“. Krmiva, která neobsahují GMO suroviny, toto upozornění nemají.TECHAGRO 2016 BRNO

22. 3. 2016

Dovoluji si Vás tímto srdečně pozvat na výstavu TECHAGRO 2016, Animal Vetex do Brna v termínu 3.-7.4.2016. Najdete nás v krmivářském pavilonu A2, stánek 009. Těšíme se na Vaši návštěvu.Mléko pro telata Lacnel 35 F

23. 12. 2015

V roce 2015 se velmi dobře osvědčilo mléko pro telata Lacnel 35F. Obsahuje pouze mléčné složky a kvalitní tukovou násadu, žádné rostlinné proteiny a škroby. Navíc je jako jediné na trhu z instantního mléka a tudíž se velmi dobře rozpouští. Vyšší obsahu kvalitních mléčných bílkovin 22% a tuku 20% zaručuje jednoduchý odchov telat s dobrým přírůstkem. Chovatelé Lacnel 35F hodnotí výborně a děkujeme jim za to.PF2016

23. 12. 2015

Přejeme Vám krásné vánoce a děkujeme Vám za spolupráci v roce 2015 a přejeme šťastný a úspěšný nový rok 2016. Ať je ten nový rok lepší než ten letošní a ať se počasí a ceny zemědělských komodit trochu zlepší. Hlavně pevné zdraví...Národní výstava hospodářských zvířat a zemědělské techniky 25.-28. 6. 2015

23.06.2015

Srdečně Vás zveme do naší expozice v Brně na Národní výstavě hospodářských zvířat a zemědělské techniky 25.-28.6. 2015. Těšíme se na Vaši návštěvu v pavilonu P. Team Lacnea AgriKusová sůl

28. 4. 2015

Nově byla nabídka krmiv rozšířena o kusovou sůl. Kusy soli velikosti 0,5-3kg v jutovém pytli celkem 50 kg.Konzervanty objemných krmiv

28. 4. 2015

Pro letošní sezónu máme skladem spolehlivé konzervanty na konzervaci senáží trav, jetelů a vojtěšek, směsek a siláží kukuřic. Ceny jsou velmi výhodné. Vyzkoušejte Rapid Act a Lagsil G150 z naší nabídky.Akce na solné lizy stále pokračuje

28. 4. 2015

Prodej solných lizů Lisal a Multilisal Se za akční ceny stále pokračuje. Cena 5,60 Kč/kg Lisalu a 6,70 Kč/kg Multilisalu Se při odběru celé palety, tj. 120 kusů kostek.PF2015

28. 12. 2014

Děkujeme Vám za spolupráci v roce 2014 a přejeme šťastný a úspěšný nový rok 2015. Ať spokojenost a štěstí jsou po celý rok nablízku Vám všem. Hlavně pevné zdraví...Národní holštýnský šampionát

17. 9. 2014

9. - 11. října 2014 se na Výstavišti Lysá nad Labem koná Národní holštýnský šampionát. Srdečně Vás zveme k návštěvě našeho stánku Lacnea Agri.


© 2016-2023 Lacnea Agri